-16%

Покришка 3.50-18 Casumina CA 147E 6PR шина В'єтнам гума на мотоцикл Яву, Іж, Юпітер, Планету
1 691 ₴
1 425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка 3.50-18 мотошина Casumina CA 147E 6PR шина мото резина В'єтнам гума на мотоцик Яву, Іж, Юпітер, Планету
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
(ЦІНА БЕЗ КАМЕРИ)
Покришка для мотоциклів 3.50-18 Casumina CA 147E 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 265кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів.
Підходить для таких мотоциклів:
- -Іж Юпітер (Иж Юпитер)
- -Планета
- -ЯВА (JAWA)
- -Чезет (CEZET)
Також підходить для китайських мотоциклів:
- -Viper
- -Zonshen
- -Lifan
- -Musstang
- -Geon
- -Lider
- -SYM
- -Hyosung
- -Sabur
- (Лифан / Мустанг / Сабур / Лидер / Вайпер / Геон / Сим / Кивей / Зоншен)
Основні характеристики
- Максимальне навантаження на шину ― 265кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R. (шестишарова)
- Ширина шини ― 90 мм
- Індекс навантаження шини ― 62
- Індекс швидкості ― Р
- Тип ― Камерна (TТ)
- Країна-виробник товару ― В'єтнам
- Бренд товар ― Casuminа
- (ЦІНА БЕЗ КАМЕРИ)
- *Розмір 3.50-18"
- *Протектор Траса
- *Виробник Casumina
- *Висота 62 см
- *Ширина 9 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Casumina |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс швидкості | P |
| Індекс навантаження шини | 62 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 425 ₴











