Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина шипована з камерою 3.00-18 SC-Tyre 6PR
Покришка для мотоциклів SC-Tyre 3.00-18 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 200кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів
Мотопокришки 3.00-18 застосовують на мотоциклах:
- МИНСК
- Cezet
- Geon
- Hyosung
- Jawa
- Lider
- Lifan
- Musstang
- Sabur
- SYM
- Viper
- Zongshen
Основні характеристики
- Максимальне навантаження на шину ― 200кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Клас шарності гуми ― 8P.R. (восьмишарова)
- Ширина шини ― 7см.
- Висота - 61см.
- Індекс навантаження шини ― 52
- Індекс швидкості ― L
- Тип ― Камерна (TТ)
- Бренд товар ― SC-Tyre
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Виробник | Lifan |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Ширина шини | 70 мм |
| Індекс навантаження шини | 52 |
| Індекс швидкості | L |
| Країна виробник | Китай |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина з захистом обода диска | Так |
| Тип | Камера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴









