Топ
-20%

Покришка з камерою 4.00-10 Росава К-96 К-82 шина для прицепа, тачки, мотороллера Муравей
1 499 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Покришка з камерою 4.00-10 Росава К-96 К-82 шина для прицепа, тачки, мотороллера Муравей
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Застосування шини:
- Також чудово підходить для садових, будівельних візків і тачок, витримує навантаження до 325 кг і служить 10 років і більше.
- Досвід експлуатації К-96 показує, що шина може витримати швидкісний режим вище номіналу в 70 км/год. Якщо не перевантажувати і підтримувати робочий тиск в покришці, то на цій покришці можливо тримати швидкість 100 км/год, і на короткий час до 120-130 км/год при обгонах. Тому рекомендуємо використовувати актуальну модель К-96 шини 4.00-10 для вантажного моторолера Муравей.
- Встановлюють на двоосні причепи Скіф, Бджілка, Турист.
Основні характеристики
- шина діагональної конструкції
- універсальний, шосейний малюнок протектора
- підвищена вантажопідйомність (з індексом С) - 325 кг на одне колесо
- допускається експлуатація на високих швидкостях (до 70 км/год)
- хороше зчеплення на дорогах з твердим покриттям і на ґрунтових шляхах
- камерне виконання, комплектується з камерою 4.00-10
- геометричні розміри:
- зовнішній Ø 450 мм.
- ширина по протектору 90 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosava |
| Країна виробник | Україна |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Стан | Новий |
| Тип шини для спецтехніки | Пневматична |
| Ширина шини | 90 мм |
| Тип | Камера |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип комплектуючого | Покришка |
| Ширина | 90 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Призначення | Легковантажні |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴









