Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка безкамерна на скутер 3.00-10 Sosoon 6PR
Резина на скутер 3.00 - 10" безкамерна, шестишарова, якісна, м'яка шина. Підходить для більшості японських скутерів ( Honda, Suzuki, Yamaha) із діаметром колеса 10 дюймів. Максимальне навантаження на колесо 175 кг.
Основні характеристики
- Розмір 3.00-10"
- Виробник Sosoon
- Висота 40 см
- Ширина 8 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sosoon |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | L |
| Індекс навантаження шини | 47 |
| Висота профілю шини | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴











