
Шина 2.75-17 SC-Tyre шипована покришка з камерою мотошина гума для мотоцикла мопеда на Альфу Дельту
1 113 ₴
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5
- +380 (67) 415-43-11
Шина 2.75-17 SC-Tyre шипована покришка з камерою мотошина гума для мотоцикла мопеда на Альфу Дельту
окришка для скутерів SC-Tyre 2.75-17 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 175 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 17 дюймів
-
Розмір: 2.75-17
-
Слойність: 6PR
-
Індекс швидкості: 47
-
Індекс навантаження: G
-
Максимальне навантаження: 145 кг (386 lbs)
-
Максимальний тиск: 225 кПа (40 PSI)
-
Тип камери: Камерний (Tubetype)
-
Покращена стабільність і керованість на різних типах покриття
-
Ширина – 60 мм
-
Висота – 580 мм
Мопеди Alpha/ Delta/Vista/Mustang/Sabur/Fermer/Riga/Active/Keeway/Horse/Lifan/ Jialing-Honda/Jianshe/Haojin / Dayang / Loncin / Sanlg ( Альфа / Дельта / Вістка / Мустанг / Фермер / Хорс / Сабур / Лідер / Патріот / Кивей / Ліфан / Жіалінг / Джанше / Хаогенін / Лонсин / Даянг / Санг ) і скутери Viper Active / Horse/Supra X/Mustang/Sabur/Fermer/Riga/Zongshe CubBike (Вайпер Актив/ Хорс/Супра Ікс/Мапа/Бабур/Зоншен/Корадо) із діаметром колеса 17 дюймів.
Ця шина стане чудовим вибором для тих, хто шукає надійне зчеплення та безпеку в зимових умовах. Вона ефективно працює на слизьких дорогах, надаючи стабільність і зручність у керуванні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Діагональна |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 60 мм |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Індекс швидкості | G |
| Індекс навантаження шини | 47 |
| Основні атрибути | |
| Тип мототехніки | Мотоцикл, Моторолер, Мопед, Скутер |
| Тип | Камера |
| Користувацькі характеристики | |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
- Ціна: 875 ₴









