Новинка

Шина 3.00-10 с камерой мото покрышка для скутера резина 3-10 камерная на мопед скат R10 3.00
890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шина 3.00-10 с камерой мото покрышка для скутера резина 3-10 камерная на мопед скат R10 3.00
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка на скутер шипована 3.00-10 6PR, SC TYRE
Резина на скутер 3.00 - 10 камерна, шестишарова, якісна, м'яка шина. У комплектацію входить камера. Підходить для більшості японських скутерів ( Хонда Діо, ZX34/35, Сузуки Адрес, Ямаха Джог, Апріо) із діаметром колеса 10 дюймів, та садових або будівельних тачок. Максимальне навантаження на колесо 155 кг.
Основні характеристики
- Розмір 3.00-10"
- Виробник SC TYRE
- Протектор Всесезонний
- Клас шарності гуми ― 6P.R. (шестишарова)
- Висота 40 см
- Ширина 8 см
Також ви можете придбати якісну в'єтнамську камеру, яка витримає всі пригоди та буде гарно клеїтися КАМЕРА SRC
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | SRC |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 80 мм |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Індекс навантаження шини | 47 |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
| Індекс швидкості | D |
| Основні атрибути | |
| Тип мототехніки | Моторолер, Мопед, Мотоцикл, Скутер |
| Тип | Камера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴










