Топ
-34%

Диск 4.00-10 на колесо для тачки розбірний диск 4.00 R10 для садової будівельної тачки
400 ₴/пара
265 ₴/пара
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск 4.00-10 на колесо для тачки розбірний диск 4.00 R10 для садової будівельної тачки
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Диск колеса 4.00-10 для тачки
Підходить на: будівельну або садову тачку з розміром коліс 3.50-10 та 4.00-10.
Перед використанням для забезпечення максимального терміну служби дисків, їх потрібно обезжирити та пофарбувати.
Ця процедура допоможе запобігти корозії та зберегти диски у відмінному стані навіть після тривалого зберігання чи інтенсивного використання.
Основні характеристики
- Ціна за комплект із двох половинок.
- Товщина металу 1,5 мм.
- Виробник Україна
- Висота 27 см.
- Ширина двох половинок в зборі 5.7 см.
- Розболтовка 7 см.
- Отвір під ступицю 5 см.
Болти та гайки не входять у комплект.
Якщо ви бажаєте придбати комплект болтів та гайок для цих дисків, будь ласка, повідомте про це нашим менеджерам.
Ціна 50 грн. (На одне колесо)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АТЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Матеріал | Сталь |
| Тип комплектуючого | Диск колеса |
| Діаметр | 270 мм |
| Ширина | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴/пара







