
Шина с камерой 3.00-18 SC-Tyre скат гумана мотоцикл ИЖ-Минськ покрышка Шипированная
1 335 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6556
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина з камерою на мопед 3.00-18 SC-Tyre 6PR
Покришка для мотоциклів SC-Tyre 3.00-18 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 200 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів
Мотопокришки 3.00-18 застосовують на мотоциклах:
- МИНСК
- Cezet
- Geon
- Hyosung
- Jawa
- Lider
- Lifan
- Musstang
- Sabur
- SYM
- Viper
- Zongshen
Характерики:
- Максимальне навантаження на шину ― 200 кг
Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
Клас шарності гуми ― 6P.R.
Ширина шини ― 76 мм
Індекс навантаження шини ― 52
Індекс швидкості ― J
Тип ― Камерна (TТ)
Бренд товар ― SC-Tyre
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SafeWay |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 75 мм |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 52 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 335 ₴











