-9%

Шина з камерою 3.00-18 SC-Tyre покришка скат на мотоцикл ІЖ-Мінськ гума на мопед Шипована
1 161 ₴
1 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 655
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина з камерою на мопед 3.00-18 SC-Tyre 8PR
Покришка для мотоциклів SC-Tyre 3.00-18 8PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 200 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів
Мотопокришки 3.00-18 застосовують на мотоциклах:
- МИНСК
- Cezet
- Geon
- Hyosung
- Jawa
- Lider
- Lifan
- Musstang
- Sabur
- SYM
- Viper
- Zongshen
Характерики:
- Максимальне навантаження на шину ― 200 кг
Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
Клас шарності гуми ― 8P.R. (восьмишарова)
Ширина шини ― 76 мм
Індекс навантаження шини ― 52
Індекс швидкості ― P
Тип ― Камерна (TТ)
Бренд товар ― SC-Tyre
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Lifan |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 75 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс швидкості | S |
| Індекс навантаження шини | 56 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Камера |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Безпечна шина | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 059 ₴











