-22%

Покрышка 6.00-12 NDR Вьетнам резина 8PR шина на тяжелый/водной мотоблок Зубр Форте Кентавр скат для мини-трактора
3 338 ₴
2 599 ₴
- Готово к отправке
- Код: 28
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покрышка с камерой 6.00-12 NDR Вьетнам резина 8PR шина на тяжелый/водной мотоблок Зубр Форте Кентавр скат для мини-трактора
Для заказа или более детальной информацией звоните:
+380674154311 или +380502252089
Шина 6.00-12 на мотоблок мінітрактор 8PR TT NDR
- Покришки NDR оснащені товстими високими ґрунтозачіпами, які створюють відмінну тягу та зчеплення на ґрунті. Каркас з вісьми шарами корду витримує навантаження до 405 кг Каркас має гарне лиття, гумова суміш стійка до проколів та порізів.
- Колеса з шинами NDR виходять масивними - зовнішній діаметр моделі 630 мм, а ширина 155 мм (тоді як у звичайних шин 590-600 мм та 135-145 мм відповідно).
- Шини NDR встановлюють на колеса до мотоблока 6-12. Завдяки товстому бортовому кільцю та міцному каркасу підійде для тракторів. В'єтнамська шина прослужить набагато довше при експлуатації на ведучих колесах мінітрактора.
Скати до мотоблока 6.00-12 застосування
Покришки 6.00-12 з тракторним протектором використовуються на опорно-тягових колесах важких мотоблоків.
Шини підходять до мотоблоків:
-
Добриня
-
Кентавр
-
Forte
-
Zirka
-
Zubr
Основні характеристики
- протектор R-1 - ялинка
- 8-ти шаровий каркас
- максимальне навантаження 405 кг на одне колесо
- камера 6.00-12 в комплект не входить
- геометричні розміри: зовнішній Ø 630 мм, ширина по протектору 155 мм




Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Вьетнам |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 150 мм |
| Производитель | Forte |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴











