Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка безкамерна 90.90-12 Naidun N-318F
Покришка 90.90-12 це високоякісна шина яка чудово поводиться в експлуатації м'яка, зносостійкість і є відмінним варіантом для вашого скутера. Ця покришка розрахована для максимально комфортної їзди, практично в будь - яку погоду, по асфальтованих дорогах. Такий вид шини має достатньо неглибоких канавок для відводу води з плями контакту, що дозволяє завжди зберігати стійкість транспортних засобів і без будь - яких нюансів рухатися в будь - яку погоду.
Основні характеристики
- Висота профілю шини: 90мм
- Ширина шини: 90 мм
- Слойність: 4PR
- Індекс навантаження шини: 54
- Індекс швидкості: J
- Тип: Безкамерна (TL)
- Модель (сумісно з): Honda LEAD, Honda TODAY, Suzuki ADDRESS, Yamaha Axis, Yamaha GEAR
- Бренд товара: Naidun
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Naidun |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Ширина шины | 90 мм |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Вид шины | Диагональная |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
Информация для заказа
- Цена: 1 157 ₴











