Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина 2.50-16 (70/90-16)
Доступна гума розміром 2.50-16 (70/90-16) для скутерів . Це камерна покришка з максимальним навантаженням на колесо до 125 кг.
Вона заслуговує на увагу як відмінний варіант за свою ціну. Служить в два рази довше за Китай.
Що означають розміри:
2.50-16
- 2.50 — ширина шини в дюймах (~63,5 мм).
- 16 — діаметр обода (в дюймах).
70/90-16
- 70 мм — номінальна ширина профілю.
- 90 % — висота профілю від ширини (90% від 70 мм ≈ 63 мм).
- 16 — діаметр обода (в дюймах).
Покришка 2.50-16 застосовується на мопедах та мокіках:
- Delta RMR-24 (Дельта СРСР)
- Верховина
- Карпати
- Riga-7 (Дирчік)
- Підходить для різних скутерів та мопедів, включаючи японські, китайські та українські моделі з 16-дюймовим колесом. (Карпати Верховина).
Характерики:
- *Розмір 2.50-16"
- *Виробник SRC В'єтнам
- *Протектор SRC 542
- *Ширина 70 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SRC |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 70 мм |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | P |
| Индекс нагрузки шины | 36 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
Информация для заказа
- Цена: 933 ₴












