-16%

Покришка з камерою 3.50-18 Compass на мотоцикл ІЖ ЮПІТЕР
1 550 ₴
1 299 ₴
- Готово к отправке
- Код: 337
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на мотоцикл 3.50-18 Compass
Покришка для мотоциклів 3.50-18 шип Compass, камерна, максимальне навантаження на колесо - 265 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів.
Підходить для таких мотоциклів:
- -Іж Юпітер (Иж Юпитер)
- -Планета
- -ЯВА (JAWA)
- -Чезет (CEZET)
Також підходить для китайських мотоциклів:
- -Viper
- -Zonshen
- -Lifan
- -Musstang
- -Geon
- -Lider
- -SYM
- -Hyosung
- -Sabur
- (Лифан / Мустанг / Сабур / Лидер / Вайпер / Геон / Сим / Кивей / Зоншен)
Основні характеристики
- Максимальне навантаження на шину ― 265 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8 атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R.
- Індекс навантаження шини ― 62
- Індекс швидкості ― P
- Тип ― Камерна (TТ)
- Бренд товар ― Compass
- *Протектор Траса
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Compass |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 90 мм |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Вид шины | Диагональная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | P |
| Индекс нагрузки шины | 62 |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴











