-4%

Шина з камерою 3.50-18 WSX-017 на мотоцикл ІЖ
1 300 ₴
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 319
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на мотоцикл 3.50-18 шип Китай WSX-017
Покришка для мотоциклів 3.50-18 шип WSX-017, камерна, максимальне навантаження на колесо - 265 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери із діаметром колеса 18 дюймів.
Підходить для таких мотоциклів:
- -Іж Юпітер (Иж Юпитер)
- -Планета
- -ЯВА (JAWA)
- -Чезет (CEZET)
Також підходить для китайських мотоциклів:
- -Viper
- -Zonshen
- -Lifan
- -Musstang
- -Geon
- -Lider
- -SYM
- -Hyosung
- -Sabur
- (Лифан / Мустанг / Сабур / Лидер / Вайпер / Геон / Сим / Кивей / Зоншен)
Основні характеристики
- Максимальне навантаження на шину ― 265 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8 атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R.
- Індекс навантаження шини ― 62
- Індекс швидкості ― J
- Тип ― Камерна (TТ)
- Бренд товар ― WSX-017
- *Протектор Шипований
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Viper |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Вид шини | Діагональна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Індекс швидкості | J |
| Індекс навантаження шини | 62 |
| Основні атрибути | |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечна шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴











