Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка на мотоблок 4.00-8 4PR 265kg GT Покришка з камерою 4.00-8 зуб Hiquality на мотоблок
Основні характеристики:
- діагональна конструкція
- протектор підвищеної прохідності, тракторний тип R-1, ялинка
- тягове зусилля створюють 11 пар ґрунтозачепів
- 4-ри шаровий каркас
- граничне навантаження на колесо 265 кг
- комплектується камерою 4.00-8
- геометричні розміри: зовнішній Ø 395 мм, ширина по протектору 95 мм
Шини 4.00-8 для мотоблока застосування:
- Вейма
- Кентавр
- Кипор
- Садко
- Форте
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GT |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Ширина шины | 80 мм |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 40" |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |
Информация для заказа
- Цена: 732 ₴









