Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покрышка 4.50-12 с камерой на прицеп адаптер усиленная шина для мотоблока
Модель використовується на причепному і навісному сіль-хоз обладнання: плуги, сівки, причепи,адапторів. Шини 4.50-12 8PR можна експлуатувати на асфальтових дорогах так і ґрунтових.
Характерики:
- Призначення Сільгосптехніка
- Діаметр шини 12"
- Ширина шини 4.50
- Індекс навантаження шини 77 -(412кг)
- Індекс швидкості J
- Давление 280кПа
- Ширина профілю 100 мм
- Зовнішній діаметр 520мм
- Норма шарності 8PR (восьмишарова)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 10" |
| Посадковий діаметр шини | 12" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувацькі характеристики | |
| Безпечна шина | Так |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 469 ₴










