Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Мотошина 3.50-18 6PR шипована
Покришка для мотоциклів 3.50-18 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 265 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери та мотоцикли із діаметром колеса 18 дюймів.
Підходить на мотоцикли:
Іж Юпітер (Иж Юпитер), Планета, ЯВА ( JAWA ), Чезет ( CEZET )
Підходить для мотоциклів китайских мотоциклів
Viper / Zonshen / Lifan / Musstang / Geon / Lider / SYM / Hyosung / Sabur ( Лифан / Мустанг / Сабур / Лидер / Вайпер / Геон / Сим / Кивей / Зоншен )
Характерики:
- Максимальне навантаження на шину ― 243кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.5атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R.
- Ширина шини ― 90 мм
- Тип ― Камерна (TТ)
- Країна-виробник товару ― Китай
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 90 мм |
| Посадочный диаметр шины | 18" |
| Вид шины | Радиальная |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 59 |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Безопасная шина | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴












