
Покришка 3.50-18 камерою BEST 6PR гума шипована скат шина на мотоцикл ІЖ, Юпитер, Ява, Планета
1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 238
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Мотошина 3.50-18 6PR шипована
Покришка для мотоциклів 3.50-18 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 265 кг, відмінна мотошина за свої гроші, підходить на японські та китайські скутери та мотоцикли із діаметром колеса 18 дюймів.
Підходить на мотоцикли:
Іж Юпітер (Иж Юпитер), Планета, ЯВА ( JAWA ), Чезет ( CEZET )
Підходить для мотоциклів китайских мотоциклів
Viper / Zonshen / Lifan / Musstang / Geon / Lider / SYM / Hyosung / Sabur ( Лифан / Мустанг / Сабур / Лидер / Вайпер / Геон / Сим / Кивей / Зоншен )
Характерики:
- Максимальне навантаження на шину ― 265кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.5атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R.
- Ширина шини ― 90 мм
- Тип ― Камерна (TТ)
- Країна-виробник товару ― Китай
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Пневматична |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Тип | Камерна "TT" |
| Ширина шини | 90 мм |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Індекс швидкості | P |
| Індекс навантаження шини | 62 |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Безпечна шина | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴










