-16%

Шина с камерой 4.00-10 Hiquality на тачку
1 068 ₴
899 ₴
- Готово к отправке
- Код: 217
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка з камерою 4.00-10 Hiquality на тачку
Покришка з камерою 4.00-10 від фірми Hiqualityє надійним вибором для вашої тачки.
Вона поєднує в собі високу якість і довговічність.
Ця покрияка забезпечує відмінне зчеплення з дорогою, що дозволяє зручно маневрувати на будь-якому типі покриття.
Якість виготовлення та довговічність роблять цю покришку ідеальним вибором для будь-яких садових і побутових робіт. Насолоджуйтесь безперебійними поїздками з покришкою з камерою 4.00-10 від Hiquality.
Основні характеристики
- Розмір 4.00-10"
- Виробник Hiquality
- Протектор Всесезонний
- Висота 44 см.
- Ширина 10 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Камерная "TT" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Ширина шины | 10" |
| Посадочный диаметр шины | 44" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Наружный диаметр шины | 18" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 44" |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴










