-18%

Шина 3.50-10 (6PR) с камерой на тачке
623 ₴
510 ₴
- Готово к отправке
- Код: 167
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
На сьогоднішній день , це найкращий бюджетний варіант.
Покришка з камерою 3.50-10 (6PR) для тачки
Якісна шина 3.50-10 із зовнішнім діаметром 420 мм і шириною 90 мм, призначена для садових і будівельних тачок.
Особливості:
- Посилена конструкція 6PR для довговічності
- Спеціальний малюнок протектора для надійного зчеплення
- Оптимальний розмір для легкої керованості та стабільності
- Легка конструкція для зменшення маси візка та покращеної маневреності
Характеристики:
- Висота: 420 мм
- Ширина: 90 мм
- Вантажопідйомність: 100 кг
- У комплекті з камерою
Відправка Новою Поштою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Камерная "TT" |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Ширина шины | 90 мм |
| Посадочный диаметр шины | 40" |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Наружный диаметр шины | 10" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 40" |
Информация для заказа
- Цена: 510 ₴









