-8%

Шина 4.00-8 Вьетнам Casumina зубата покрышка скат резина на мотоблок
1 068 ₴
980 ₴
- Готово к отправке
- Код: 145
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка 4.00-8 зубата Casumina на мотоблок
Покришка CASUMINA - м'яка та міцна, стійка до стирання, проколів, температурних перепадів,
Позаяк у своєму складі має не менш ніж 45% натурального каучуку(для порівняння в більшості аналогічних мотоблокових шин, зазвичай, не більш ніж 20%, а все інше вуглецева примишуйтеся, у народі часто іменується "сажа").
Характеристики:
- Протектор R-1 - ялинка
- 4-x шаровий каркас
- Висота: 420 мм
- Ширина по протектору: 100 мм
Покришки 4.00-8 виробництва в'єтнамської фірми Касуміна сконструйовані з міцним каркасом і протектором з підвищеним зчепленням. Товсті боковини і великі ґрунтозачіпи знижують ризик проколів, шина підійде для експлуатації по лісовим шляхам. Гарна прохідність по мулу і ґрунтовим дорогам, відмінне тягове зусилля в польових умовах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Casumina |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Радиальная |
| Посадочный диаметр шины | 8" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 10" |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 8" |
| Безопасная шина | Да |
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴






