-9%

Покрышка 6.00-12 Индия GT-MAXX резина 8PR шина на тяжелый/водной мотоблок Зубр Форте Кентавр скат для мини-трактора
2 759 ₴
2 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: 125
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Покришка 6.00-12 посилений корд GT-MAXX Індія
Головні переваги покришки:
- Високий відсоток каучуку, що є гарантом якості бо покришка не буде сохнути та тріскатися на сонці;
- М'яка, посилена тягнеться дуже добре не відривається;
- Міцна гума та цінується підвищеною зносостійкістю;
- Підходить практично під усі моделі мотоблоків;
Підходить для моделей мотоблоків:
- Zirka: LX 1090D, LX 1093D, LX 1080D, LX 1081D
- Добрыня: МТ101Е, МТ119Е Т81Е, TP101
- Кентавр: МБ-1010Е, МБ 1080Д-5, МБ 1012Е, МБ 1081Д-5, МБ 1013Д, МБ 1070Д
- Зубр: JR-Q78, JR-Q12
- Forte: SH-101, SH-121, SH-81Е
- Аврора: 125-Е, 101-ДЕ
- Булат: BT913, BT1010E, BT1210E, BT1212E, BT1613, BT810
- Bizon SH-101E
Головні характеристики:
| Зовнішній діаметр покришки, мм | 610 |
| Ширина покришки, мм | 150 |
| Навантаження на покришку, кг | 405 |
| Шарність | PR12 |
| Тиск повітря в камері | 250 KPa |
| Малюнок протектора | ялинка (R-1) |
| Посилена | + |
| повнопрофільна, для встановлення на диск | радіус R12 |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 12,5 кг |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bizon |
| Страна производитель | Индия |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Диагональная |
| Посадочный диаметр шины | 12" |
| Индекс нагрузки шины | 78 |
| Индекс скорости | A6 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 150 мм |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴











