-29%

Шина с камерой 2.50-16 SC-TYRE скат покрышка на мотоцикл Карпаты Верховина мото резина для мопеда
930 ₴
659 ₴
- Готово к отправке
- Код: 111
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шина з камерою 2.50-16 SC-TYRE скат покришка на мотоцикл Карпати Верховина мото гума для мопеда
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина з камерою 2.50-16 SC-TYRE
Доступна гума розміром 2.50-16 для скутерів . Це камерна покришка з максимальним навантаженням на колесо до 145 кг.
Вона заслуговує на увагу як відмінний варіант за свою ціну.
Підходить для різних скутерів та мопедів, включаючи японські, китайські та українські моделі з 16-дюймовим колесом. (Карпати Верховина).
Покришка 2.50-16 застосовується на мопедах та мокіках:
- Delta RMR-24 (Дельта СРСР)
- Верховина
- Карпати
- Riga-7 (Дирчік)
Характерики:
- *Розмір 2.50-16"
- *Виробник SC-TYRE
- *Протектор Всесезонний
- *Ширина 60 мм
- *Наванатеження 145кг.
- *Слоїв 6PR
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Вид шины | Пневматическая |
| Состояние | Новое |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Тип | Камерная "TT" |
| Ширина шины | 60 мм |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Индекс скорости | L |
| Индекс нагрузки шины | 41 |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Безопасная шина | Да |
Информация для заказа
- Цена: 659 ₴











