
Покрышка 7.50-16 на минитрактор (мототрактор) FARMER Германия шина R16
3 500 ₴
2 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: N4
- +380 (67) 415-43-11
Пропонуємо Вам придбати товар, який дійсно прослужить не один рік!
Дана модель шин виробляється в Німеччині і тому виконана за всіма Європейськими стандартами.
Відмінно підходять як на задні колеса міні трактора, так і на провідні передні колеса трактора.
З упевненістю можна сказати, що на сьогодні, шини FARMER Universal Tyres є найкращим співвідношенням ціна/якість на ринку!
- безкамерна, при потребі можна використовувати газелевскую камеру 185/75-16.
- тракторний малюнок протектора
- обод 5.5j x16
- геометричні розміри: Ø 720 мм x 180 мм
Шини Фармер на 16 дюймів з протектором ялинка підходять для експлуатації на провідних колесах. В якості основи використана легковантажна шина 195/75R16C. На каркас наноситься тракторний протектор, гума протектора м'яка та пружна.
Для збору колеса підійде диск від мінітрактора/мототрактора R16 або ж диск від легкового автомобіля НИВА ВАЗ-2121.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Farmer |
| Страна производитель | Германия |
| Назначение | Сельхозтехника |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Диагональная |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 70 |
| Тип шины для спецтехники | Бескамерная |
| Ширина шины | 180 мм |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Уровень шума шин | Выше 72 |
- Цена: 2 999 ₴











