-17%

Шина 2.75-17 SRC Вьетнам шипованная покрышка мотошина камерная резина для мотоцикла мопеда на Альфу Дельту
980 ₴
815 ₴
- Готово к отправке
- Код: 62
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шина 2.75-17 SRC Вьетнам шипованная покрышка мотошина камерная резина для мотоцикла мопеда на Альфу Дельту
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Шина на мопед шипована 2.75-17 SRC SV-548 6PR В'єтнам
Покришка для скутерів SRC 2.75-17 6PR, камерна, максимальне навантаження на колесо - 190 кг, відмінна мотошина з протектором шип - для бездоріжжя, 6-ти шаровим каркасом.
Мотопокришки 2.75-17 застосовують на задніх колесах мопедів:
- Forte FT 125-FA
- Musstang Alfa Fit MT125-8
- Musstang Active MT110-3
- Mustang Dingo 125
- Musstang Delta MT110-1
- Musstang Retro Classic 125
Характерики:
- Максимальне навантаження на шину ― 190 кг
- Максимальний тиск повітря у шині ― 2.8атм.
- Клас шарності гуми ― 6P.R. (шестишарова)
- Ширина шини ― 70 мм
- Індекс навантаження шини ― 50
- Індекс швидкості ― Р
- Тип ― Камерна (TТ)
- Країна-виробник товару ― В'єтнам
- Бренд товар ― SRC
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 70 мм |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Индекс скорости | P |
| Индекс нагрузки шины | 50 |
| Производитель | SRC |
| Тип | Шина |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Мотоциклы/квадроциклы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Полнопрофильная шина | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Безопасная шина | Так |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
Информация для заказа
- Цена: 815 ₴









