Топ
-12%

Покрышка с камерой 4.00-10 Росава К-96 К-82 шина для прицепа, тачки, мотороллера Муравей
1 499 ₴
1 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: 11
+380 (50) 225-20-89
- +380 (67) 415-43-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Покрышка с камерой 4.00-10 Росава К-96 К-82 шина для прицепа, тачки, мотороллера Муравей
Для замовлення або більш детальнішою інформацією телефонуйте:
+380674154311 або +380502252089
Застосування шини:
- Також чудово підходить для садових, будівельних візків і тачок, витримує навантаження до 325 кг і служить 10 років і більше.
- Досвід експлуатації К-96 показує, що шина може витримати швидкісний режим вище номіналу в 70 км/год. Якщо не перевантажувати і підтримувати робочий тиск в покришці, то на цій покришці можливо тримати швидкість 100 км/год, і на короткий час до 120-130 км/год при обгонах. Тому рекомендуємо використовувати актуальну модель К-96 шини 4.00-10 для вантажного моторолера Муравей.
- Встановлюють на двоосні причепи Скіф, Бджілка, Турист.
Основні характеристики
- шина діагональної конструкції
- універсальний, шосейний малюнок протектора
- підвищена вантажопідйомність (з індексом С) - 325 кг на одне колесо
- допускається експлуатація на високих швидкостях (до 70 км/год)
- хороше зчеплення на дорогах з твердим покриттям і на ґрунтових шляхах
- камерне виконання, комплектується з камерою 4.00-10
- геометричні розміри:
- зовнішній Ø 450 мм.
- ширина по протектору 90 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rosava |
| Страна производитель | Украина |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Вид шины | Диагональная |
| Посадочный диаметр шины | 10" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип шины для спецтехники | Пневматическая |
| Ширина шины | 90 мм |
| Тип | Камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип комплектующего | Покрышка |
| Ширина | 90 мм |
| Диаметр | 450 мм |
| Диаметр колеса/диска | 10" |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Безопасная шина | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴









